Interview sám se sebou

23. listopadu 2008 v 21:04 | Mike |  Co mě zaujalo
Dneska byla venku zima, že by blogaře nevyhnal a taky jsem se nedal.
Něco jsem napsal a spousta blogů prošel. Blogů a bohužel i těch "blogů". To jsou ti, co neví, že blog je vlastně takový veřejný deníček. Místo psaní o denních starostech a radostech svoje stránky zaplevelí tisíckrát zkopírovanými "pixelkami" a senzačními "collorfulkami". Řekl bych, že výrazně poklesl počet blogů fanynek Tokio Hotel. Buďto se přesunuly jinam, nebo jejich řady prořídly. Naopak je vyšší počet blogů s odkazy na nelegální stahování software (warez), on-line sledování nových filmů (ripů) a podobné nekalé praktiky. To se docela divím. IP adresa se dá zjistit lehce a policie už klepe na dveře.
Docela mě pobavil už nevím jaký blog, kde autor (autorka) už neví co by psal (a) a píše rozhovor sama se sebou. Zřejmě si vymyslela (a sama položila) i ty otázky, protože se nedá věřit, že by tohle někoho zajímalo (tedy kromě autora a možná psychologa). Takže mě napadlo si pohrát a na její stejné otázky odpovědět tady. Nebudeme to brát ovšem vážně-to by mě nudilo. Nebudu vás taky unavovat statistikami. Jednak si je nevedu a za druhé mi byl blog jednou smazán na něčí "teplý bonz", takže kolik, kdo a jak se každý z návštěvníků jmenoval vynecháme. Nikoho to stejně nezajímá.


A tady je to INTERVIEW:Zpíváš si ve sprše?
Ano! Ale sousedi dvakrát volali sanitku, že se někomu něco stalo a tak jsem přestal. Škoda, bez tréninku budu mít v X-faktoru problémy.

Budeš chodit k volbám?
Ano, zvlášť když bude volba nového prezidenta...pokud se mi podaří získat americký pas. V České republice totiž lidi prezidenta nevolí

Kam půjdeš po škole?
Nejspíš na pivko...jo, jako do práce? Aha...takže, nejlíp by mi vyhovoval generální ředitel ČEZu, ale budu mít maturitu a to dneska nemá jen tak někdo...takže si můžu pochopitelně diktovat!

Chceš být malířem?
Pokládáš mi ty správné otázky...to je opravdu zvláštní. Asi souhra duší.
Nemaluju špatně...všem se to líbí. Zatím jsem prodal dvě díla národní galerii a pan Knížák je ze mě unešen. Zřejmě budu i grafikem. Na PC umím taky všechno.

Umíš vařit?
Samozřejmě. Zvládnu jednodušší jídla. Kuře kung-pao, pečenou kachnu s knedlíkem a zelím, čaj, grog a perník.

Kde tě můžu potkat?
Vždycky na tom místě, co zrovna jsem.

Kouříš? Nasáváš? Sexuješ?
Pochopitelně, i v tomhle jsem přeborníkem.

Proč si všichni myslí, že jsi fracek?
To fakt nechápu...že by to bylo tím, že je to pravda?

PC nebo MAC?
Copak to je? Jako počítačový specialista tyto výrazy slyším poprvé. A to umím na PC všechno!

Co si myslíš, že získáš blogováním?
Moje představa je, že mě všichni budou obdivovat ještě víc, než obyčejně. Vždyť můj blog je nejhezčí a moje grafika super...už bych chtěl aspoň Křišťálovou lupu. Myslím, že si jí plně zasloužím.

Na které fotce ti to nejvíc sluší?
Mám jich hodně, ale tahle je nejpodařenější...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama