Muži a ženy

14. listopadu 2008 v 20:42 | Mike |  Fejetony
Někdy si říkám, že nejhorší na světě je být žena starší 50-ti let.
Mladší holky vesele menstruují s tampony OB a vložkami Always. Mezi tenisem v bílých kalhotách a přeléváním modré tekutiny si sem tam přeperou nějaké to prádélko v úplně novém pracím prostředku Tide. Když má taková nymfa hlad, tak si dá jogurt s 0.1 % tuku Danone, nebo výbornou polévku "jako od maminky".
Pokud chce mlsat, tak jedině čokoládové bonbony Toffife a Merci...
...samozřejmě po jakkoli vysoké dávce čokolády neztloustne.
Mladé děvče jistě nezapomene hodiny telefonovat svým kamarádkám se zaručeně levným tarifem od operátora XY. Úspěšný den pak zakončí koupelí v Radoxu.
A mladý kluk? Ten má program ještě pestřejší! Když se oholí dohladka s žiletkami Gilette, tak hned svou hladkost vyzkouší na kolemjdoucí krasavici. Po dokonalém oholení si vyrazí svým novým Nissanem a opět za děvčaty!
Před očekávaným výkonem použije antiperspirant Old spice a po výkonu vyzkouší toaletní vodu Crossman. Když dá na chvíli holkám pokoj, tak jde s kamarády na pivo. Hlad zažene u KFC a chuť na něco sladkého zase tyčinkou Snickers.
Večer pak stráví ve společnosti svých přátel a skleničky Tullamore Drew. Když má mladý muž svoje dny, dá si ještě navrch Fernet.
Teď se mrkneme na dědečky. Ti už sice používají kostní preparát Proenzi3 a lék na prostatu, ale se zaručeným výsledkem! Když už mají potíže se zády, tak je lehce odstraní mastičkou Fastum gel a pak to jdou oslavit se svou mladou milenkou, nebo přinejhorším s vnoučaty. No, a když jde o opravdu senilního staříka /který v mládí uzavřel životní pojistku/, tak si na sklonku života děda ještě zaletí do kosmu na výlet.
A jak je na tom babička?
Pokud je ve společnosti přátel, tak jí z huby pořád padá protéza a bez lepidla se ani nezasměje..
Když si uvaří něco dobrého, tak má potíže se stolicí a bez Gutalaxu se nevykadí.
Při procházce na mořském pobřeží babku trápí únik moči a nepomůže jí nic.
Jen musí navíc nosit Pampersky.
Když si večer aspoň trochu zatancuje na parketách, tak za trest je nucená vytírat Prontem podlahu až do rána.
Věru, starší ženy mají těžký úděl!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama