Záření

23. listopadu 2008 v 14:09 | Mike |  Články moje
Pokud jsi nikdy neslyšel slovo rakovina, tak máš štěstí. Jestli neznáš nikoho, kdo by tuto nemoc neměl u někoho v rodině diagnostikovanou, tak je to zázrak.
Připadá mi, že civilizace žije nějak nezdravě. Nepomáhají bio-potraviny, sportování a zvýšené cestování na zdravý mořský vzduch. Onkologických onemocnění přibývá.
Jaká je příčina?
Vědci možná znají odpovědi a nic neřeknou, jen proto, aby nevyvolali paniku.
Když jsme si nedávno pořídili satelitní TV, tak jsem znova přemýšlel o množství neviditelného elektronického "šumu" všude kolem nás.
Spočítejte si sami.
Jen ze satelitu Astra přichází tak kolem 150-200 kódovaných i nekódovaných programů. Nepočítal jsem to-máme příjem ze dvou satelitů a v menu je asi 450 programů.
A takových satelitů na orbitě obíhá a tiše vyzařuje informace desítky, možná stovky.
Pokrytí je 100%, takže záření není možné utéct. Již v mateřském lůně jsme poprvé vystaveni ultrazvuku...je bezpečný? Ano? Skutečně???
Dále...mobilní telefony. Čtyři operátoři, na domech, na loukách, všude jsou stožáry s vysílači. Denně jimi projdou gigabyty dat.
Dále...wi-fi. Sám momentálně píšu na notesu připojeném přes wifi router-je to přece tak pohodlné. Ví někdo, co tyhle terabyty informací udělají při denním vystavování s lidskou buňkou?
Pochybuju.
Případně řeknou: "Když se denně vystavíte tomuto konkrétnímu záření na hodinu, tak není nijak nebezpečné!"
Jenže...záření je tolik a sčítají se.
Nemůže zrovna TOHLE způsobovat rakovinné bujení?
Nevíme...NEVÍME?!
Liter.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama