close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Prosinec 2008

Pusťte si pusu na špacír

3. prosince 2008 v 21:44 | Mike |  Srandičky
Pusťte si pusu na špacír...


Čištění WC kočkou

3. prosince 2008 v 11:46 | Mike |  Články cizí

1. Otevřte víko WC a nalijte dovnitř asi 1/2 šálku spec. šamponu pro zvířata

2. Vezměte Vaši kočku do náručí a hlaďte ji, zatímco se opatrně pohybujete směrem k WC.

3. V příhodném okamžiku vhoďte kočku do záchodové mísy a okamžitě přiklopte víko. Možná by bylo lepší si na víko hned stoupnout.

4. Kočka nyní začne samostatně s čištěním, přičemž bude produkovat velké množství pěny. Hlasitými zvuky z WC se nenechte mýlit, Vaše kočka si to užívá.

5. Nyní použijte několikrát splachovadlo, kvůli "Power-wash" a abyste dokonale spláchli nečistoty.

6. Zůstaňte stát na víku WC a poproste někoho, aby otevřel domovní dveře. Ujistěte se, zda se mezi WC a domovními dveřmi nenachází žádná osoba.

7. Potom s dostatečným odstupem a co možná nejrychleji odklopte víko WC. Kožich kočky bude na základě její značné rychlosti proudem vzduchu vyfénován do sucha.

8. Záchod i kočka jsou tímto opět zářivě čistí.

S milým pozdravem

Váš pes

Tento článek je pouze vtip! V žádném případě se nedoporučuje uvedený postup zkoušet!


Zachraň Vánoce

3. prosince 2008 v 11:25 | Mike |  On-line
Musíš zmrazit zloděje dárků pomocí pistole, udělat z něj ledovou kouli a pak jí poslat proti ostatním zlodějíčkům. Když se ti to povede, tak z nich vypadají dárečky. Snaž se jich posbírat co nejvíc.

Ovládání:
pohyb šipkami
střelba mezerník

Hra...

Existuje Santa Claus?

3. prosince 2008 v 11:00 | Mike |  Články cizí
Logická úvaha o existenci Santa Caluse:

Na světě je asi dvě miliardy dětí (osoby mladší 18 let). Protože Santa nenavštěvuje děti Muslimů, Hindů, Židů a Buddihstů, snižuje to počet navštívených na 15%, čili asi 378 miliónu (podle Úřadu pro Populaci). Průměrná hodnota 3.5 domácnosti na dítě znamená 108 miliónů domů, přičemž předpokládáme existenci alespoň jednoho hodného dítěte v každém. Santa pracuje o Vánocích zhruba 31 hodin, díky ruzným časovým zónám. Předpokládejme, že cestuje na západ (což je logické). Celkově to znamená 967.7 návštěv za sekundu. To znamena, že pro každý Křestaňský dům s hodným dítětem má Santa asi 1/1000 sekundy na zaparkování saní, vysednutí, sestup krbovým komínem, naplnění ponožek, snězení občerstvení, které pro něj bylo připraveno, výstup komínem, nasednutí do sani a přesun k dalšímu domu. Když předpokládáme, že těchto 108 milionů domů je rovnoměrně rozloženo okolo Země (což není pravda, ale postačí to pro naše výpočty) znamená to 0.78 mil mezi dvěma domy, celkově 75.5 miliónů mil, nepočítaje přestávky na umyti a odpočinek. To znamená, že Santovy saně se pohybují rychlostí 650 mil za sekundu --- 3000 krát rychlost zvuku. Pro srovnání, nejrychlejší dopravni prostředek vyrobený člověkem, vesmírna sonda Odysseus, se pohybuje směšnou rychlostí 27.4 mil za sekundu a běžný sob dokáže bežet maximálně rychlostí 15 mil za hodinu. Náklad saní je další zajímavý element. Za předpokladu, že každé dítě nedostane dárek větší než středně velká stavebnice Lego (asi jeden kilogram), pak saně vezou 108 tisíc tun, nepočítaje v to váhu samotného Santy. Na zemi utáhne běžný sob ne více než 150 kilogramů. I když zaručíme že "letající" sob unese desetinásobek normalního nákladu, let by nebyl možny s osmi, dokonce ani s devíti soby. Santa by jich potreboval 72 tisíc. To zvyšuje hmotnost (bez váhy saní) o dalších 21600 tun. Celkově se dostavame na 130 tisic tun, což je zhruba dvojnásobek váhy Královny Alžběty (lodi, ne vládkyně). 130 tisíc tun, cestujících rychlosti 650 mil za sekundu vytvaří obrovský vzdušný odpor --- zahřívalo by to povrch sobů a saní stejným způsobem jako raketoplán vstupující do atmosféry. Vedoucí pár sobu by absorboval 14.3 quintilionu joulu každý. Krátce řečeno, téměř okamžitě by shořeli, vystavujíc tak náporu pár za nimi a tvoříc mohutnou zvukovou explozi. Celý zápřah sobu by se tak odpařil během 4.26 tisíciny sekundy, neboli během Santovy návštěvy v pátém domě. Ale i kdyby toho nebylo dost. Saně akcelerují z 0 na 650 mil za sekundu během 0.001 sekundy. Přetížení odpovídá asi 17500 G. 125 kilogramů těžký Santa (a to by vypadal ještě celkem hubený) by byl přitlačen na sedadlo saní váhou 2187500 kilogramů, okamžitě drticích jeho kosti a orgány a to by ho změnilo na třesoucí se skvrnu růžového rosolu.
Proto, jestliže Santa Claus existoval, je teď mrtvý. Smutné, ale pravdivé.

Koulovačka

3. prosince 2008 v 10:54 | Mike |  On-line

Koulovačka na Santa Clause.
Vlastně ne, jediné co právě trefit nesmíš, je zmiňovaný Santa.Hlídač č.47

1. prosince 2008 v 22:18 | Mike |  Filmy naše

Konečně se naše hollywoodská star Karel Roden po delší době také ukázala v českém filmu. Dokonce ve velmi dobrém českém filmu. Vypadá to na jasného kandidáta ceny Český lev.
Drama lásky, nenávisti a předstírané hluchoty.
Na konci světa, v zapadlé horské vsi u trati, střeží Hlídač č. 47 výhybky, závory, světla. A hlavně svou ženu, o jejíž nevěře s místním hrobníkem se šušká. Ač dočasně ohluchlý, chce zjistit pravdu, a tak předstírá hluchotu i poté, co slyší každé slovo.

"Hlavní část natáčení se odehrávala ve skutečném strážním domku na železniční trati. Pořídili jsme mu střechu a to, co nám znepříjemňovalo práci, byly především mrazy," řekla produkční Ilona Jirásková. Ty si vyzkoušel na vlastní kůži především Roden.
"Natáčení mě pokaždé trošku bolí, předstírat na place neumím," řekl herec, který dramatickou roli přivítal. "Měl jsem jako herec co řešit," dodal.

Trailer ke stažení a video po kliknutí na "celý článek"...

Zombie Survival

1. prosince 2008 v 15:10 | Mike |  Masakr
Totální survival masakr. Zkus se ubránit davům zombie. Po každém levelu si můžeš doplnit zdraví i munici.

Ovládání:
šipky-pohyb
mezerník-střelba


Kill Bill

1. prosince 2008 v 15:02 | Mike |  Masakr
Klasika, která pobaví. Zlikviduj nepřátele.

Ovládání:
šipkami

Kill Bin Ladin

1. prosince 2008 v 14:59 | Mike |  On-line
Bin Ládin se pořád skrývá, ale můžeš si natrénovat aspoň postup při jeho odchycení. Pozor! Nasmíš ho trefit! Sekery musí jít vedle něj. Čím blíž, tím víc je bodů.

Ovládání:
šipkami
mezerník-hod sekerou


Vtipy o doktorech

1. prosince 2008 v 14:37 | Mike |  Srandičky
Na urologii se vše chystá k operaci. Lékař je připravený, nástroje dezinfikované, mladá blonďatá sestřička po ruce a pacient na stole.
"Sestro, upravte prosím polohu penisu."
Sestřička ho poslechne. Lékař se na chvíli zamyslí a pak poví:
"Mhm a teď pacientovi, prosím."