Obnovení souborů po havárii pevného disku

19. března 2009 v 22:10 | Mike |  Software
Tak jsem si koupil externí pevný disk.
V dobré víře v techniku jsem si já hlupák stáhnul všechny soubory na tenhle disk. Samozřejmě ne "kopírovat", ale chytře rovnou vyjmout/vložit. Sotva jsem vložil poslední soubor, tak se disk složil. Sice se rozsvítil a systém ho detekoval, ale to bylo vše. Žádný soubor, velikost disku 0.
Co teď?
Kromě filmů jsem tam měl fotografie za skoro pět let, co mám digitální foťáky. Píšu foťáky, různě jsem je totiž obměňoval. Jen fotky jsem "skladoval" na stejném místě.
Takže k jádru věci. 99% všech souborů se mi povedlo obnovit a stáhnout z toho externího HDD pomocí programu GetDataBack. Sice načítání trvá cca. 3-4 hodiny (disk 250 GB), ale povedlo se-a to je hlavní! Jenže moje důvěra k externímu disku dostala povážlivé trhliny. Přece to zase nebudu pálit na DVD? Pak je mám roztroušená po různých koutech a kdykoli něco hledám, tak to nikdy nenajdu. I když mám dývka popsaný.

Stažení programů:
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LaserD@nce LaserD@nce | Web | 22. března 2009 v 22:50 | Reagovat

Teď jsi mně docela zviklal, o koupi externího disku uvažuju.. Přeci jen toho mám už docela dost a HDD mého obstarožního notebooku už nestačí.. Ale tohle :-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama