Konec světa?

28. dubna 2009 v 10:54 | Mike |  Výkřiky do tmy

Blíží se konec světa?
Alespoň v té podobě, jak ho známe? Další mutace prasečího, lidského a ptačího viru chřipky je na postupu. Jen v zemi svého vzniku virus A/H1N1 zatím zabil přes 150 lidí. Dle odborníka
WHO (Světová zdravotnická organizace) se nedá virus zastavit ani uzavřením hranic. Podle mě se měly zrušit veškeré lety do Mexika hned, jak se tento zabiják objevil. Úplně Mexiko izolovat. Nedovolit z něj a ani do něj cestovat. Jenže...zase jde o peníze. Cestovky a letecké společnosti by přišly o kšefty a protestovaly. Takže teď třeba zemře pár milionů lidí. Jen kvůli liknavosti příslušných úřadů a pochybnému zisku několika cestovek.
První podezřelí z Mexika jsou již v České republice! Tři muži s kašlem a rýmou byli včera "odchyceni" na ruzyňském letišti. Jejich vyšetření bylo zatím negativní, ale nikdo neví jak je dlouhá inkubační doba nemoci.
Srandovní je, že prý máme léku Tamiflu dostatek. Za prvné je tento lék k dispozici jen pro 20% obyvatelstva a za druhé...kdyby léčil, tak je to zázračný lék. Tamiflu je jako antivirový program se zastaralou databází. Když se potká s novým virem /a A/H1N1 nepochybně nový je/, tak si ho Tamiflu ani nevšimne. Natož, aby léčil.
Přichází 12 opic? Doufám, že ne....to už by nám nepomohl ani Bruce Willis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama