close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Červenec 2009

Ron Weasley chytil prasečí chřipku

20. července 2009 v 14:37 | Mike |  Zdraví

Nebezpečnou chřipkou (nebo-li virem A/H1N1) se nakazil představitel Rona Weasleyho. Škoda, že se nedají kouzla a lektvary použít i ve skutečném světě! Madame Pomfreyová by se nám určitě hodila!

Zahrej si famfrpál on-line...Robin Hood nosí brýle!

20. července 2009 v 14:20 | Mike |  Srandičky

Další předělávka slavné knihy s příběhem zbojníka ze Sherwoodu se natáčí ve Welsu.
Sluníčko svítí a tak si Russell Crowe /Robin Hood/ nasadil sluneční brýle. Šlo jen o trénink, tak snad si je "na ostro" nezapomene sundat!

Zdena Studenková řekla pravdu...a to se tady nesmí!

20. července 2009 v 12:57 | Mike |  Výkřiky do tmy

Zdena Studenková si v nedávném rozhovoru pro časopis Reflex dovolila vyjádřit jiný postoj k romům, než jak jo prezentují politici. Což se ovšem v našem /ani Slovenském/ státě nesmí!
Část rozhovoru:
Kdokoli dneska mluví o Romech, kteří jsou z devadesáti procent společenským póvlem, tak se tváří jako strašný humanista! Každý z nás by se přece měl snažit o to, aby se vyrovnal, nebo se alespoň přiblížil těm moudřejším, pracovitějším a lepším. Nikoliv aby ti schopnější klesali na úroveň lidí, již se v podstatě odmítají vzdělávat a pracovat, kteří ignorují základní hygienické návyky. Nevidím žádný důvod, proč bych měla brát na takovéhle lidi ohledy," vyjádřila se na adresu romské komunity Studenková.
Vyjádřila tak skutečnost a opravdový názor normálních lidí v tomhle státě. Což se samozřejmě neslučuje s vládní politikou. Ani policie totiž neví, co s romy dělat. Když vás jejich komunita napadne (nikdy neútočí jeden, ale vždycky aspoň deset...na "férovku"), tak policie nečinně přihlíží a nejvýš vám doporučí: "Dejte si pozor!" A to i tehdy, když na vás před očima policie romové řvou: " Ty bílá svině, my tě zabijeme!"
Kdyby tohle řekl bílý, slušný a daně řádně platící občan, tak se rázem ocitne mezi štvanci. Hezky se to mele politikům, Kocábovi a Havlovi. Oni s nima nežijou!
Proto říkám: "Bravo, paní Studenková. Konečně někdo nazval věci pravými jmény!"


T.M.A.

2. července 2009 v 19:55 | Mike |  Filmy naše
Vypadá to docela dobře. Údernej a tajuplnej název. V traileru je to něco mezi Silent Hill a Resident Evil. Doufám, že z toho potom nevylezou zombie myslivci z jinak docela povedenýho filmu Choking Hazard
Tak jsem docela zvědavej, jestli se povedlo Juraji Herzovi vstoupit podruhé do stejné řeky a stvořit něco podobného, jako byl legendární Spalovač mrtvol. I když...dneska už by asi nikoho Hrušínský nevyděsil. Jednak je tam málo krve a za druhé půlka lidí ani nacisty nezná. Takže pojďme se vyděsit /doufám/ 9.července do kina!
Děj filmu dle stránek:
Marek, charismatický muž kolem čtyřicítky, touží najít vnitřní klid a vyrovnanost. Proto se rozhodne opustit velkoměsto i kariéru hudebníka a usadí se v opuštěném starém domě, ve kterém prožil dětství. Navazuje vztah s místní dívkou Lucií a věnuje se milovanému malířství.
Pod idylickým povrchem zní ale temné memento tohoto nevlídného místa. Marek zjišťuje, že s jeho domem jsou spojeny kruté události, které se odehrály za nacistické okupace i v jeho dětství. Nedbá varování místních bizardních obyvatel a domítá si připustit, že jej síla domu vtahuje jako zničující vír. Postupně kolem sebe i v sobě objevuje zapomenutá a skrytá místa, o jejichž existenci neměl ani ponětí; jsou to hrůzné krajiny zbavené slunce. Začínají se probouzet vzpomínky z dětství, ve kterých významnou roli hraje Markova starší sestra Tereza.
Ta se dlouhodobě léčí v psychiatrické léčebně. Okolnosti tragické nehody, která sourozence připravila o rodiče, dostávají osudový význam. Marek začíná tušit, že existuje spojení mezi děsivými událostmi před léty a přítomností.
Nezodpovězené otázky se hromadí: co se kdysi odehrálo v zamčené sklepní místnosti s nápisem VERBOTEN? Může negativní energie domu ovlivňovat osudy jeho obyvatel? Kým doopravdy je Lucie, ta milující mladá žena, vždy připravena Markovi pomoct? Děje se vše v reálném světě, nebo jen v Markově zmučené mysli?
Světla v domě ubývá, zato přibývá napětí a stínů. Vydá toto bohem i lidmi zapomenuté místo svá tajemství, nebo si jen vyžádá další oběť? Svět marka zvolna pohlcuje hladová a všudypřítomná tma....

Trailer je ke zhlédnutí na stránkách filmu.