close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Byli lidé na Měsíci?

20. července 2009 v 21:14 | Mike |  Technika

Poslední dobou se množí spekulace o podvrhu letu na Měsíc. Nitka suchá nezústala ani na prvním kosmonautu Juriji Gagarinovi. Jaká jsou pro a proti domněnkám?Fakta a domněnky o expedici k Měsíci.
Přistál vůbec lunární modul doopravdy na Měsíci? Kdo viděl film Kozoroh 1 /zfalšované přistání na Marsu/ a zná možnosti filmu, tak ví, že možné je všechno. Zvlášť záznam videa z Měsíce nás o pravdě nepřesvědčí.
Pro fakt:
Dneska už pořídíme kvalitnější záznam mobilním telefonem. Tehdejší technika přece jen nebyla na takové výši a musíme brát v potaz zhoršení signálu během přenosu na Zemi.
Pro domněnku:
Astronauti údajně zapomněli druhou kameru se záznamem na Měsíci. NASA ztratila originální záznam z archívu.
Pro fakt:
Uplynulo 38 let a na veřejnost neprosákl jediný důkaz o zfalšování letu. Buďto jsou všichni zůčastnění zhypnotizovaní, nebo mrtví a místo nich žijí dvojníci.
Pro domněnku:
Pokud by se nějaký pravý důkaz objevil, pak stačí zavalit tisk dalšími, podvrženými, důkazy a lidé za pár dní zapomenou. Což se možná děje právě teď.
Pro fakt:
Lety k Měsíci byly drahé a proto musely být zastaveny.
Pro domněnku:
Lety k Měsíci byly drahé...lety k vesmírné stanici ISS nebudou o moc levnější. Jen obyčejný hajzlík stojí 350 000 000 korun. Přesto se létá téměř každý měsíc. Ovšem ne na Měsíc.
Zajímavost:
Rusové vyhráli závod o první družici vyslanou do vesmíru /Sputnik 1/, prvního živého tvora /Lajka/ a prvního kosmonauta /Jurij Gagarin/. Proč Rusko nijak nereagovalo na přistání člověka na Měsíci. Proč si nechalo ujít ten triumfální záznam se sovětskou vlajkou na povrchu nejbližšího vesmírného tělesa? Těžko kvůli financím. Do zbrojního programu proudily miliardy rublů dle potřeby. Co na tom, že životní úroveň normálních rusů byla nízká?

Na Měsíci zůstaly "podvozky" z lunárních modulů, Lunochody a další materiál. Níže najdete odkazy na jejich fotky. Ovšem CO je na fotkách ve skutečnosti? Ví bůh...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzka Zuzka | Web | 26. července 2009 v 10:59 | Reagovat

Skvělý článek, díky za info!
Nějak se mi z mých oblíbených stránek na blogu ztratila Tvoje adresa, vůbec nevím, jak se to mohlo stát, ale hned jsme to napravila! :-) Jsem si říkala, že mi něco chybí  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama