close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Kocáb se pomátl?

29. července 2009 v 22:25 | Mike |  Výkřiky do tmy
Ten otazník není moc na místě.
Když sleduju dění kolem "romů" (sami si říkají cikáni, aspoň ty co znám), tak mi přijde, že se Kocáb dočista zbláznil. Ono je to teda hlavně o penězích. Dneska v rozhovoru na Impulzu stamiliony jen lítaly. Sám vlastně neřekl, na co ty peníze půjdou.
Jen mě dělá, že cikáni z Rumunska dorazí do Čech a všechny zákony naší země jdou stranou. Nejdřív bivakují u nemocnice, kde leží jejich "princ". Dostanou od města /ZADARMO/ bydlení. Když by to bydlení měli zaplatit, tak se odstěhují do chráněné krajinné oblasti u Počernického rybníka. Běžný občan by dostal pokutu jako hrom a pokud by jí nezaplatil, tak mu jí stát vezme exekucí. Ne tak romové. Policie na ně neplatí (prý neporušili zákon) a Kocáb se nebude vměšovat (ukázal by se ve špatném světle). Rumunští romové v chráněné krajinné oblasti dělají bordel, zapalují ohně a na naše zákony zvysoka se**u. Výsledek? Jsou chudinky diskriminováni!
Stejně jako "naši" romové když vybydlí byt, kde žijí od jeho postavení, tak je diskriminujeme. Oni přece chtějí také bydlet jako my! Co na tom, že my si na ten samý byt vezmeme hypotéku a celý život ho splácíme? Staráme se o něj a musíme to dokázat bez jakékoli podpory státu. Oni mají pět dětí a chtějí to samé! Někdo se tu definitivně zbláznil! Říkáme svému jedinému dítěti (na víc dětí prostě nemáme finance): "Uč se, ať z tebe něco je!" Pak zjistíme, že rom, který se nikdy učit nemusel a žil jen z našich daní je cennější, než běžný občan platící daně. Jak jinak si vysvětlit, že ošetření cizího občana nepochybně zaplatíme my z našich daní (jen proto, že je zrovna rom) a na naše nemocné děti musíme pořádat sbírky...protože ....nejsou peníze-litujeme, operace je příliš drahá!
Doporučoval bych panu K, aby si pořídil svoji vlastní rodinu a pokusil se jí integrovat. Jak se mu bude líbit, až bude muset ráno do práce a "tak trochu odlišní" budou celou noc pařit. Den po dni. Zřejmě pan K. nikdy nezažil napadení vlastního dítěte patnácti "neintegrovanými" a následné výhružky zabitím celé rodiny a nadávky "bílých sviní". To vše za mlčenlivého přihlížení státní policie. Doporučuju...pak možná bude mlčet, nebo bude chlap a řekne pravdu. Můžu říct, že když jsme tajně na vojně poslouchali jeho zakázanou desku, tak jsme si mysleli, že je to chlap jaksepatří. Desku jsem vyhodil do popelnice a názor jsem přehodnotil. Nikdy mu nešlo o underground a vzpouru, ale jen o prachy a moc!
A za tím si stojím!
Atlas česka-Počernický rybník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama