Zdena Studenková řekla pravdu...a to se tady nesmí!

20. července 2009 v 12:57 | Mike |  Výkřiky do tmy

Zdena Studenková si v nedávném rozhovoru pro časopis Reflex dovolila vyjádřit jiný postoj k romům, než jak jo prezentují politici. Což se ovšem v našem /ani Slovenském/ státě nesmí!
Část rozhovoru:
Kdokoli dneska mluví o Romech, kteří jsou z devadesáti procent společenským póvlem, tak se tváří jako strašný humanista! Každý z nás by se přece měl snažit o to, aby se vyrovnal, nebo se alespoň přiblížil těm moudřejším, pracovitějším a lepším. Nikoliv aby ti schopnější klesali na úroveň lidí, již se v podstatě odmítají vzdělávat a pracovat, kteří ignorují základní hygienické návyky. Nevidím žádný důvod, proč bych měla brát na takovéhle lidi ohledy," vyjádřila se na adresu romské komunity Studenková.
Vyjádřila tak skutečnost a opravdový názor normálních lidí v tomhle státě. Což se samozřejmě neslučuje s vládní politikou. Ani policie totiž neví, co s romy dělat. Když vás jejich komunita napadne (nikdy neútočí jeden, ale vždycky aspoň deset...na "férovku"), tak policie nečinně přihlíží a nejvýš vám doporučí: "Dejte si pozor!" A to i tehdy, když na vás před očima policie romové řvou: " Ty bílá svině, my tě zabijeme!"
Kdyby tohle řekl bílý, slušný a daně řádně platící občan, tak se rázem ocitne mezi štvanci. Hezky se to mele politikům, Kocábovi a Havlovi. Oni s nima nežijou!
Proto říkám: "Bravo, paní Studenková. Konečně někdo nazval věci pravými jmény!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama